trende

Işıklı Tabela Nedir?

Işıklı Tabela Nedir?

Tabela çeşitleri, dükkânların veya firmaların yerel reklam yapabileceği en iyi araçlardır. Hastane, dükkân ve işyeri gibi merkezler tabelalar sayesinde kendisini öne çıkarılabilir. Bu tabelalar malzemelerine göre ya da işlevlerine göre farklılık göstermektedir. Tabelaların tasarımı, renklendirmesi ve ışıklandırması onu diğer tabelalara göre öne çıkaran özellikler arasında yer alır. Zİnde Tabela ise bu kriterlere önem veren, işyeri sahiplerinin tabela konusundaki en büyük yardımcılarından birisidir.

Birden fazla tabela çeşitleri bulunur. Bunlar kendi aralarında da gruplara ayrılmaktadır. Tabelalar arasında en yaygın olarak kullanılanlar, ışıklı tabelalardır. Bunun yanında diğer tabela çeşitleri şunlardır: Işıklı tabela, ışıksız tabela, kayan yazılı tabela, led tabanlı tabela, pleksi hammaddeli kutu harfli ya da kutu desenli tabela, krom kutu harf tabela, yönlendirme tabela. Bu tabela çeşitleri işlev açısından farklılık gösterir. Bazıları hastane gibi yer-yön belirtilmesi gereken yerlerde kullanılırken bazıları malzeme satan bir dükkânın içeriği hakkında bilgi verir.

Tabela çeşitleri reklam sektörünün en büyük parçalarındandır. Bir işyerini öne çıkaran ve tanıtan en iyi unsurlardan birisidir. Bu sebeple tabela tedarik ederken güvenilir bir firmaya yönelmek gerekir. Zinde Tabela ise yaptığı işlerle kendini diğer firmalara göre ön plana atmış bir kuruluştur. Tabelaların tarihi de oldukça eskiye dayanmaktadır. Yazıların bulunmasıyla beraber yön göstermek adına levhaların üzerine yazılar yazılarak ilk tabelalar ortaya çıkar. Basit şekilde üretilen bu tabelalar şimdiki tabelaların atası olarak kabul edilmektedir.

13.10.2021
96
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Coşkun KARACA
Coşkun KARACA
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?