trende

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Tabela çeşitleri, dükkânların veya firmaların yerel reklam yapabileceği en iyi araçlardır. Hastane, dükkân ve işyeri gibi merkezler tabelalar sayesinde kendisini öne çıkarılabilir. Bu tabelalar malzemelerine göre ya da işlevlerine göre farklılık göstermektedir. Tabelaların tasarımı, renklendirmesi ve ışıklandırması onu diğer tabelalara göre öne çıkaran özellikler arasında yer alır. Çelik Tabela ise bu kriterlere önem veren, işyeri sahiplerinin tabela konusundaki en büyük yardımcılarından birisidir.

Hizmet Özellikleri
 • Güçlü led
 • dikkat çekici
 • samsung led
 • 2 Yıl Garanti
Foto Galeri

Birden fazla tabela çeşitleri bulunur. Bunlar kendi aralarında da gruplara ayrılmaktadır. Tabelalar arasında en yaygın olarak kullanılanlar, ışıklı tabelalardır. Bunun yanında diğer tabela çeşitleri şunlardır: Işıklı tabela, ışıksız tabela, kayan yazılı tabela, led tabanlı tabela, pleksi hammaddeli kutu harfli ya da kutu desenli tabela, krom kutu harf tabela, yönlendirme tabela. Bu tabela çeşitleri işlev açısından farklılık gösterir. Bazıları hastane gibi yer-yön belirtilmesi gereken yerlerde kullanılırken bazıları malzeme satan bir dükkânın içeriği hakkında bilgi verir.

Satın Al

Tabela çeşitleri reklam sektörünün en büyük parçalarındandır. Bir işyerini öne çıkaran ve tanıtan en iyi unsurlardan birisidir. Bu sebeple tabela tedarik ederken güvenilir bir firmaya yönelmek gerekir. Çelik Tabela ise yaptığı işlerle kendini diğer firmalara göre ön plana atmış bir kuruluştur. Tabelaların tarihi de oldukça eskiye dayanmaktadır. Yazıların bulunmasıyla beraber yön göstermek adına levhaların üzerine yazılar yazılarak ilk tabelalar ortaya çıkar. Basit şekilde üretilen bu tabelalar şimdiki tabelaların atası olarak kabul edilmektedir.

Hizmet Teklif Formu

  13.10.2021
  304
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Coşkun KARACA
  Coşkun KARACA
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?