trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Zinde Reklam Tabela

Türkiye’nin reklam ve tasarım sektöründe Zinde Reklam olarak 2006 yılından itibaren emin adımlarla ilerleyen firmamız, geniş ürün portföyü ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurumsal kimliğinizin korunması, uygun malzeme ve tasarımın seçimi, kaliteli ve garantili malzemelerden çağdaş üretim teknikleri ile ürünlerin hazırlanması ve uzman montaj ekibi sizlere ulaştırılması esas alınmıştır. Zinde Reklam genç ve uzman kadrosuyla toplam kalite olgusu çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir. Tasarım, imalat, montaj konusunda komple çözümler sunarak müşteri memnuniyet çıtasinda sürekli yükselen firmamız, reklamcılık alanında her konuda size çözüm sunmayı hedeflemiştir. Zinde Reklam müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek ekonomik süratli kaliteli ve zamanından önce teslim ayrıcalığını sunmaktadır.

 
Neden Mi Biz?
  • Kaliteli Hizmet
  • Güvenilir Hizmet
  • Hızlı Çalışma

 

 
Merak Ettikleriniz

Türkiye’nin reklam ve tasarım sektöründe Zinde Reklam olarak 2006 yılından itibaren emin adımlarla ilerleyen firmamız, geniş ürün portföyü ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir .

Kurumsal kimliğinizin korunması, uygun malzeme ve tasarımın seçimi, kaliteli ve garantili malzemelerden çağdaş üretim teknikleri ile ürünlerin hazırlanması ve uzman montaj ekibi sizlere ulaştırılması esas alınmıştır. Zİnde  Reklam genç ve uzman kadrosuyla toplam kalite olgusu çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir.

Tasarım, imalat, montaj konusunda komple çözümler sunarak müşteri memnuniyet çıtasinda sürekli yükselen firmamız, reklamcılık alanında her konuda size çözüm sunmayı hedeflemiştir.

Zinde Reklam müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek ekonomik süratli kaliteli ve zamanından önce teslim ayrıcalığını sunmaktadır.

Zinde Reklam Olarak PrensiplerimizGüvenilirlik,Yüksek sorumluluk duygusu,Deneyim,Kalite bilinci,Sürekli gelişim inancı,İş ahlakına bağlılık,Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Whatsapp
Coşkun KARACA
Coşkun KARACA
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?